Logo
Saint Tropez – Dreams come true
27 Gru 2017

Saint Tropez – Dreams come true

Post by every-day-life

Dreams come true!

Kto by pomyślał, że gdy niecały rok wcześniej pomyślałam sobie “fajnie by było pojechać do Saint-Tropez”, tak właśnie się stanie. Czasem boję się wypowiadać tego o czym myślę na głos, ale tak właśnie jest! Jeśli czegoś bardzo chcemy i precyzujemy swoje marzenia tak właśnie się dzieje choć do dziej nie wiem jak (?), gdyż ta wycieczka była dla mnie ogromnym zaskoczeniem tym bardziej, że nikt nie wiedział gdzie chciałabym się udać, a jednak!

Dzięki naszym najlepszym towarzyszom podróży, bez których ten wyjazd by się nie odbył  znaleźliśmy się w tym “prestiżowym” miejscu. Oglądaliśmy luksusowe statki, zwiedzaliśmy miasto i spróbowaliśmy tarty tropeziene, którą trzeba skosztować będąc w Saint-Tropez gdyż jest to lokalny specjał. Muszę jednak przyznać, że troszeczkę  zawiodłam się tym zachwycanym się przez wszystkich mieście. Port co prawda jest przepiękny i to właśnie on wywarł na mnie największe wrażenie, jednak jeśli miałabym wybrać gdzie następnym razem pojadę zdecydowanie wolałabym jakąś na wpół dziką wyspę bez tłumów ludzi wypatrujących filmowych gwiazd.

Przed wyjazdem mieliśmy okazję zobaczyć też słynny posterunek gdzie toczyła się akcja komedii z  Louisem de Funèsem, Żandarm z Saint-Tropez (fr. Le Gendarme de St. Tropez). (ostatnie zdjęcie)

 

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

0 Comments

Leave a Comment