Logo
Spacer – Plage de la Bergerie
22 Gru 2017

Spacer – Plage de la Bergerie

Post by every-day-life

Będąc w hyeres najbardziej zapadł mi w pamięci spacer lazurowym wybrzeżem. Była to zdecydowanie najlepsza wycieczka naszego wyjazdu, sto razy lepsza niż zwiedzanie miasta czy robienie pamiątkowych zakupów gdyż dała nam możliwość obcowania i podziwiania natury,a to cenimy najbardziej !  

Spacer zaczęliśmy na plaży Plage de la berire. Wyjątkowo tego dnia nie była zbyt  zatłoczona, ponieważ było dość wietrznie. Następnie poruszaliśmy się wybrzeżem w kierunku ( dowiem się) . Wybrzeże na zmianę- raz było bardzo łagodne, szliśmy po piaszczystych plażach by następnie stało się bardziej skaliste. Jednak droga nie była bardzo trudna, jedynie momentami wąska. W trakcie spaceru było bardzo ciepło, całe szczęście szliśmy brzegiem więc co jakiś czuliśmy na twarzach podmuch wiatru od morza. Pod koniec naszej trasy zatrzymaliśmy się na plażowanie i kąpiel w morzu. Niestety nie pamiętam czasu w jakim przeszliśmy naszą trasę ani miejsca, w którym ją skończyliśmy jednak, na pewno się dowiem i dam Wam znać.

 

Poniżej kilka zdjęć z przepięknego lazurowego wybrzeża. Ja do tej pory ciągle oglądam te zdjęcia i myślę sobie, że na takie spacery chciałabym chodzić codziennie po skończeniu zajęć 🙂

 

0 Comments

Leave a Comment